(#42) Batman Kozluk Karpuzlu İlkokulu (School WebSite)


data-acsection="donate"
BTF Seattle - Microsoft Employees 1 set of Books4Kids (Kindergarten) - $200 BATMAN

Donate Now

125% of the GOAL
$250
GOAL is $200

$25

$50

$100

$250

$500

Other

1 Donations

Teacher Name
Ümmühan SOYASLAN
School Address
Batman Kozluk Karpuzlu köyü Batman Kozluk Karpuzlu köyü Batman Kozluk 72402/0488 Türkiye
School Teacher Count
14
School Class Count
9
School Student Count
139
School Student In Need Count
139
Letter from teacher

Bugün kitaplarımızı aldık. Çocuklara kitaplarımızı inceledik. Görsel okuma yaptık. İlk kitabımızı okuduk. Veli'nin kurabiyesiyle paylaşmayı öğrendik. Bu güzel kitapları miniklerimle paylaştığınız için çok teşekkür ederiz. Sayenizde çok mutluyuz.😊

Created Date
12/23/2015 12:00:00 AM
Modified Date
1/11/2016 9:26:04 PM
Request Reason
Okula ilk geldiğimiz günden beri çok uğraştık didindik, her yıl camlarımız kırılıyordu, çerçeve yaptırdık okulumuzu boyadık okulumuza renk kattık. Hem maddi hem manevi olarak kendimizden bir şeyler kattık. Buna rağmen hala okulumuzun eksikleri var. Öğrencilerimizin ve köylülerimizin maddi durumları ortada, sizden ricamız bize yardımcı olmanız. Çocuklarımın çocuğu Türkçe bilmiyor ve Türkçeyi etkin kullanmada da okul öncesi hikaye kitapları önemli bir ders araç gereci, sınıfımızda sınırlı sayıda okul öncesi kitabı var. Kendim almaya desteklemeye çalışsam da altından kalkamıyorum. Sizlerinde destekleriyle ana sınıfımızın güzel bir kitap arşivinin olmasını istiyorum.
Any Other Needs
Sınıfımızda fen, matematik ve müzik merkezine ait materyallerimiz hiç yok. Okul dersliklerimiz yetersiz olduğundan dolayı müdür yardımcısı odasını ve öğretmenler odasını derslik haline getirdik. Her yıl öğrenci sayımız artıyor ve derslik sayımız yetersiz olduğundan sınıfları birleştirmek zorunda kalıyoruz. Belki derslik yapımında bize yardımcı olabilecek birilerini bulabilirsiniz.
Tags
  • This school has no tags.

Nobody has commented on this school

Please login or create an account to leave a comment.